Author: 8***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 之前買過非常好用,長度適中,喜歡跟平台購買手機配件,品質好。
顏色: 灰色
尺寸: 2m
Price: NT$77
Original Price: NT$88
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Color | Grey |
| Interface | Type C |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 5A |
| Power | 100W |
| SKU | sw25053011888123338 |
Brand Name: ESSAGER
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/ESSAGER-sc-014444899.html
Quality: 3018592 people said the quality is very good!
Author: 8***8
Date:
Review: 之前買過非常好用,長度適中,喜歡跟平台購買手機配件,品質好。
顏色: 灰色
尺寸: 2m
Author: d***博
Date:
Review: 買過好幾次了這個牌子的線材感覺品質就是很穩定,感覺比賣多多還好用
顏色: 灰色
尺寸: 2m
Author: 8***8
Date:
Review: 充電線充電快速,品質好。喜歡跟平台購物,不擔心買到次極品。
顏色: 灰色
尺寸: 2m
Author: 歐***燁
Date:
Review: 已經是回購再回購了!這個牌子真的很好用!
顏色: 灰色
尺寸: 1m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.